Spesialist på dører og vinduer

Løken Trevare AS
Industrivn. 6
1870 Ørje

+47 69 81 35 00

post@lokentrevare.no


Kontaktpersoner

Arild BergersenDaglig leder92 80 23 73arild@lokentrevare.no
Frits GrøndalReklamasjon91 37 67 36frits@lokentrevare.no
Beata ZegaLogistikk45 50 54 97

logistikk@lokentrevare.no

Arnfinn GrøndalDriftsjef92 08 28 26 arnfinn@lokentrevare.no
Heidi WiigØkonomi90 65 97 53hw@lokentrevare.no
Alf FossheimØkonomi90 13 87 23alf@lokentrevare.no
Tove SolbergSalg48 17 00 64tove@lokentrevare.no
Marie HalvardssonSalg97 04 64 89marie@lokentrevare.no
Dorthea SvingenSalg45 50 54 99dorthea@lokentrevare.no

Kontaktskjema

    Personverninnstillinger
    Vi bruker informasjonskapsler for å gi deg en bedre brukeropplevelse. Les mer om vår personvernhåndtering her
    Youtube
    Consent to display content from Youtube
    Vimeo
    Consent to display content from Vimeo
    Google Maps
    Consent to display content from Google
    Spotify
    Consent to display content from Spotify
    Sound Cloud
    Consent to display content from Sound