Løken treavre AS - Topp bannerHovedside
Vår visjon
Våre ansatte
Monteringsanvisning vinduer og dører
Ce-Merking
 
Arnfinn Grøndal
Navn:  Arnfinn Grøndal
Tittel:  Daglig leder
Telefon:  
Mobil:  92082826
E-post:  arnfinn@lokentrevare.no
Arild Bergersen
Navn:  Arild Bergersen
Tittel:  Driftsjef
Mobil:  92802372
E-post:  arild
Tilbuds forespørsler
Navn:  Tilbuds forespørsler
E-post:  post@lokentrevare.no
Reklamasjoner Frits Grøndal
Navn:  Reklamasjoner Frits Grøndal
Mobil:  91376736
E-post:  Frits@lokentrevare.no
Tove Solberg
Navn:  Tove Solberg
Tittel:  Salgskonsulent
Telefon:  
Mobil:  48170064
E-post:  tove@lokentrevare.no
Marie Halvardsson
Navn:  Marie Halvardsson
Tittel:  Salgskonsulent
Mobil:  97046489
E-post:  marie@lokentrevare.no
Dorthea Svingen
Navn:  Dorthea Svingen
Tittel:  Salgskonsulent
Mobil:  45505499
E-post:  dorthea@lokentrevare.no
Alf Fossheim
Navn:  Alf Fossheim
Tittel:  Økonomi ansvarlig
Telefon:  
Mobil:  90138723
E-post:  alf@lokentrevare.no
Heidi Wiig
Navn:  Heidi Wiig
Tittel:  Regnskapsmedarbeider
Mobil:  90659753
E-post:  hw@lokentrevare.no
Erik Engen
Navn:  Erik Engen
Tittel:  Logistikk
Telefon:  
Mobil:  45505497
E-post:  Logistikk@lokentrevare.no
Løken Trevare AS   -   Industrivn. 6, 1870 Ørje   -   Tlf: +47 69 81 35 00   -   Fax: +47 69 81 35 01ConnexData